Bakırköy Moto Kurye

Bakırköy kurye

Bakırköy Moto Kurye

7/24 Bakırköy ve İstanbul'un her semtindeyiz..

Bakırköy Kurye, bireysel ve kurumsal kişilerin acil veya gün içi her çeşit toplu ya da adetsel olarak gönderilerinizin gönderilmesi ile herhangi bir adresten aldırılması gereken birşeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi,teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü iletiler motorlu kuryeler ile bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.
Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Bakırköy'de kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.
Bakırköy'de kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda (0212) 617 70 60 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bakırköy Kurye uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.
Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Kurye Bakırköy ...