Avcılar Moto Kurye

İkitelli kurye

Avcılar Moto Kurye

7/24 Avcılar ve İstanbul'un her semtindeyiz..

Avcılar Kurye, bireysel ve kurumsal kişilerin acil veya gün içi her çeşit toplu ya da adetsel olarak gönderilerinizin gönderilmesi ile herhangi bir adresten aldırılması gereken birşeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi,teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü iletiler motorlu kuryeler ile bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.
Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Avcılar'da kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.
Avcılar'da kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda (0212) 617 70 60 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Avcılar Kurye uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.
Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Kurye Avcılar ...