Ataköy Moto Kurye

Ataköy kurye

Ataköy Moto Kurye Hizmetleri


7/24 Ataköy ve İstanbul'un her semtindeyiz..

Ataköy Kurye, bireysel ve kurumsal kişilerin acil veya gün içi her çeşit toplu ya da adetsel olarak gönderilerinizin gönderilmesi ile herhangi bir adresten aldırılması gereken birşeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi,teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü iletiler motorlu kuryeler ile bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.
Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Ataköy'de kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.

Ataköy kurye'yi Arayın..!

Ataköy'de kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda (0212) 617 70 60 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ataköy Kurye uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti vermekte ve İstanbul genelindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını günün her saatinde karşılamaktayız. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30-40 dakika içerisinde teslim alınacaktır.
Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Kurye Ataköy ...